O FIRMIE

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się polską firmą, działającą w branży IT od 2005 roku.  Od wielu lat, z powodzeniem, działamy jako integrator kompletnych rozwiązań biznesowych dla Klientów sektorów B2B i B2C.

 

Koncentrujemy się na dostarczaniu indywidualnych  projektów dedykowanych zarówno firmom planującym wejście na polski rynek, jaki i również firmom już na nim funkcjonującym.

Zajmujemy się doradztwem z zakresu kompleksowej obsługi przedsiębiorstw sektora handlu detalicznego, poczynając od zagadnień biznesowych, administracyjnych i finansowych poprzez projektowanie, realizację i implementację wybranych rozwiązań, aż po wdrożenia i serwis.

 

Głównymi obszarami  działalności naszej firmy są:

 

  • doradztwo, projektowanie, integracja, wdrożenia i serwis kompletnych systemów i rozwiązań dedykowanych obsłudze procesów sprzedaży w handlu detalicznym i hurtowym ( zarówno w zakresie IT jak i operacyjnym)
  • optymalizacja procesów związanych z rozliczaniem łańcucha dostaw
  • usługa druku sieciowego zarządzanego centralnie.
  • dostawa gotowych rozwiązań sprzętowych i systemów oprogramowania wspomagających obsługę procesów logistycznych, sprzedażowych i rozliczeniowych.
  • outsourcing środowiska i zasobów IT
  • gwarancyjny i pogwarancyjny serwis i monitoring sprzętu IT oraz sprzętu fiskalnego (Centra serwisowe w każdym województwie)
  • audyty i szkolenia

Projekty realizowane przez nas łączą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne ze szczególną specyfiką biznesową sektora Retail,  co umożliwia podnoszenie stopnia komfortu obsługi klienta detalicznego oraz optymalizację i poprawę efektywności procesów biznesowych.

 

W związku z dużą dynamiką rynku i z myślą o stale rosnących potrzebach rynku zainwestowaliśmy w  utworzenie Działu Oprogramowania, który koncentruje się na tworzeniu aplikacji dedykowanych poszczególnym Klientom. Specjalizujemy  się  także w budowaniu systemów web’owo-cloud’owych oraz systemów wsparcia marketingowego.

 

Naszym ostatnim autorskim projektem jest platforma  Multimerch, będąca idealnym narzędziem służącym wsparciu cross-marketingu. Łączy ona w sobie  funkcjonalność Digital Signage, sprawdzarki cen z implementacją modeli  marketingowych oraz, absolutną nowość na polskim rynku, wirtualną przymierzalnię.