Dynamiczny rozwój naszej firmy wymusza na nas poszerzenie kadry pracowniczej.
Aktualnie poszukujemy na terenie całego kraju kandydatów na stanowiska:

Inżynier / Technik Serwisu

W zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku wchodzić będzie:

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu IT/fiskalnego
  • Asysta przy wszystkich etapach instalacji systemów sprzedaży
  • Nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu systemów sprzedaży

Wymagania:

  • Znajomość architektury i konserwacji PC oraz zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość zagadnień związanych z informatyką w handlu
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość Linuxa
  • znajomość instalacjach elektrycznych

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy technicznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki płacowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Dużą liczbę profesjonalnych szkoleń technicznych
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze szczegółowym opisem kariery zawodowej i zakresu pełnionych obowiązków oraz z zaznaczoną nazwą stanowiska, którego dotyczy oferta, na adres email: praca@wpi.com.pl

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy dyskrecję.
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz 883).